Tirdzniecības centrs "ArcadA" aicina uz Jāņu ielīgošanu 18. jūnijā! 

2016. gada jūnijs

Aicinām visus latviski ielīgot skaistākos gada svētkus:  

  • plkst. 12.00. kopā ar Lindu Upmali dziedāsim tautasdziesmas un šlāgerus! 
  • plkst. 15.00. apdziedāšanās, visu gadu krātās Līgo dziesmas kopā ar folkoras grupu "Vilcenes"! 
  • Kopā ar "Vilcenēm" mācīsimies arī vīt vainagus un siet sieru. 
Visas dienas garumā - degustācijas un atlaides centra veikalos, kā arī Līgo vainagu, ziedu pušķu un veselīgu priežu sīrupu tirdziņš! 
Lai Jums radošs svētku gaidīšanas laiks un tiekamies mūsu viesmīlīgajās telpās 18. jūnijā! 


Prieks un lepnums par mūsu nomnieku sasniegumiem Latvijas uzņēmumu Reputācijas topā!

2016. gada jūnijs

Lepojamies: mūsu tirdzniecības centrs zem viena jumta apvieno Latvijas labākos un pircēju iecienītākos zīmolus! Tā tiešām ir: skat, ko vēsta LIAA, db.lv un Nords Porter Novelli kopīgi veidotais Latvijas uzņēmumu 2016. gada Reputācijas tops:
  • Latvijas uzņēmumu Reputācijas topā šogad uzvarējusi SIA Lāči, ceptuve, bet uzņēmumu vadītāju Reputācijas topā pirmo vietu ieguvis ceptuves vadītājs un īpašnieks Normunds Skauģis. Dubultuzvara – sirsnīgi suminām!
  • SEB bankas vadītāja Ieva Tetere ir saņēmusi īpašo balvu no db.lv - "Uzņēmuma vadītājs ar labāko reputāciju"!
  • Uzņēmums JĀNIS ROZE Reputācijas Topā šogad ir ierindojies augstajā 11. vietā, kas ir līdz šim augstākais sasniegtais uzņēmuma sasniegums. Salīdzinot ar pagājušo gadu, uzņēmums kāpis par 4 pozīcijām, bet, salīdzinot ar 2014. gadu, par veselām 11 pozīcijām!
  • Savukārt, AS Dzintars ilggadējais vadītājs Iļja Gerčikovs ir ieņēmis augstpilno 9. vietu uzņēmumu vadītāju reputācijas topā. Apsveicam!

Sirsnīgi sveicam un novēlam arī turpmāk turēt augstā godā uzņēmumu reputāciju un vērtības! No sirds lepojamies ar mūsu nomnieku sasniegumiem! 


Daudzfunkcionālais komplekss “ArcadA” iegūst godpilno 3. vietu 
konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2015” nominācijā “Fasāžu renovācija”

2016. gada aprīlis 

Tirdzniecības centrs “ArcadA” ir ieguvis godpilno 3. vietu nominācijā "Fasāžu renovācija" prestižajā konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2015”. Konkursu tradicionāli organizē žurnāli "Latvijas Būvniecība" un "Latvijas Architektūra", un kopumā tam tika pieteikti 95 objekti 10 nominācijās, aptverot visu Latviju. Šis apbalvojums sniedz lielu gandarījumu, jo visām projekta realizācijā iesaistītajām pusēm prioritāte bija raksturīgo vecās ēkas koka fasādes daļu integrācija jaunajā namā, saudzīgi saglabājot vēsturisko arhitektūru un apjomus. Projekta attīstītājs ar cieņu ir izturējies pret Āgenskalna kultūrvēsturisko mantojumu, ko apliecina arī šis apbalvojums. 

Konkurss “Latvijas Būvniecības Gada balva 2015” ir vērienīgākais ēku konkurss Latvijā un vienīgais konkurss ar precīziem vērtēšanas kritērijiem, kas tiek attiecināti uz ēku būvkonstruktīvo drošību, arhitektonisko izsteiksmību, materiālu un darbu izpildes kvalitāit, mikroklimatu, sociāli ekonomiskajiem ieguvumiem un pielietotajiem inovatīvajiem risinājumiem. Konkursa devīze: drošība un kultūras mantojuma saglabāšana. 

Konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2015” noslēguma ceremonijā šā gada 10.martā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” piedalījās Valsts Prezidenta kancelejas pārstāvji, vēstnieki, ministri, augsti stāvoši ierēdņi, Būvniecības Valsts Kontroles biroja vadītājs, pašvaldību pirmās personas, lielāko Latvijas būvkompāniju vadītāji, nekustamo īpašumu kompāniju vadītāji, būvniecības nozares speciālisti, u.c. Kopumā ceremonijā piedalījās vairāk kā 250 cilvēku. Konkursa GRAND PRIX ieguva Rīgas Pils un Latvijas Nacionālās mākslas muzejs.

Konkursu organizatori žurnāli "Latvijas Būvniecība" un "Latvijas Architektūra", sadarbojoties ar VARAM, EM, Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju, Rīgas domes Īpašumu departamentu, Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociāciju, biedrību "Zaļās mājas", Latvijas Restauratoru biedrību, Latvijas Amatniecības kameru, biedrību "Building Design and Construction Council".

 Avots: © Latvijas būvniecība, 2016

Aktuāls piedāvājums! 

Jaunajā tirdzniecības un biroju centrā ArcadA, Nometņu ielā 61, viss ir izīrēts! 


Esat ieinteresēti? Rakstiet e-pastu: elina@arcada.lv, vai zvaniet: +371 29135462. 


© 2015, tirdzniecības centrs ArcadA

 .